close
چت روم
عکسهای جالب
نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ 22 / 3 / 1390

حمل و نقل و خودرو

مهم این نیست که وسیله نقلیه کنونی شما چقدر جذاب و دلچسب است. مساله این است که همیشه چیزی جذاب تر از آن وجود دارد. در اینجا لیستی از جذاب ترین وسایل نقلیه ای را آماده کرده ایم که تقریبا هیچ گاه آنها را لمس هم نخواهید کرد. اگر فکر می کنید که زیادی غلو می کنیم، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب . . .
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 1111
برچسب : جذاب ترین وسایل نقلیه ای که احتمالا هیچ گاه سوار نخواهید شد ,


نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ جمعه 20 / 3 / 1390

روزنامه انگلیسی «دیلی میل» در گزارشی از معجزه عجیبی که برای یک مرد در مرکز انگلیس اتفاق افتاده است، خبر داد. 

بر اساس این گزارش، این فرد زمانی که درصدد آماده کردن یک تکه نان بود، متوجه شد تصویر بن لادن که با یکی از عکس های مشهور وی مطابقت داشت، به وضوح بر سطح نان نقش بسته است.

برای دیدن عکس به ادامه مطلب بروید...

ادامه مطلب . . .
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 865
برچسب : ,


نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ چهار شنبه 18 / 3 / 1390

 ژیرکا و ویتالیچ، زن و شوهری هستند که تصمیم گرفتند مراسم عروسی خود را به شکل عجیبی برگزار کنند.

آنها ابتدا در یک جشن معمولی و در حضور پدر و مادر و دیگر بستگان‌شان با یکدیگر ازدواج کردند تا به این ترتیب به خواسته پدر ومادرشان احترام بگذارند.

پس از این مراسم این زوج تصمیم به برگزاری یک مراسم عجیب با حضور دوستان‌شان گرفتند. آنها ابتدا طلاق گرفته و دوباره باهم ازدواج کردند اما این بار با ظاهری عجیب و ترسناک!

عروس و داماد خود را به شکل مرده‌ها درآورده و از دوستان خود نیز خواستند که همین کار را کرده و درمراسم اختصاصی آنها که برای دوستان‌شان برگزار شده بود، حضور یابند.

 

ادامه مطلب . . .
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 450
برچسب : مراسم ازدواج ترسناک و عجیب یک دختر و پسر + عکس ,lvhsl ,u;s ,عروسی ,ترس ,ترسناک ,سرگرمی از نوع ایرانی ,عجیب ,ترین ,عجیبترین مراسم ,عجیبترین ازدواج ,عجیبترین عروسی ,عروسی ترسناک ,ترسناکترین عروسی ,عروسی عجیب ,جالبترین ,جالب ,جالبترین عروسیها ,ها ,عروسیها ,ازدواجها ,پر جنجال ,جنجالی ,جنجالیترین ,جشن ,جشن عروسی ,


نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ سه شنبه 17 / 3 / 1390


نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ سه شنبه 17 / 3 / 1390


تصاویر فلش مموری‌های عجیب غریب
 

ادامه مطلب . . .
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 519
برچسب : تصاویر فلش مموری‌های عجیب غریب ,hdd ,flash hardware ,فلش ,مموری ,عجیب ,جالب ,فلش مموری ,حافظه قابل حمل ,جالبترینحافظه قابل حمل ,عکس فلش مموری ,عکس فلش ,عکس فلش مموری جالب ,عکس فلش مموری عجیب ,عکس فلش عجیب ,عکس ,عکسها ,تصویر ,تصاویر ,تصویر فلش ,تصویر فلش مموری ,عکس مموری ,عکسهای مموری ,تصویر مموری ,تصویر فلش عجیب ,تصویر فلش مموری جالب ,تصویر فلش مموریهای جالب ,مموریها ,مموری ها ,تصاویر فلش ,تصاویر فلش جالب ,تصاویری از فلش مموری های جالب ,عکسهایی از مموری کارتهای جالب ,مموری کارد قفلی ,مموری کارت قفلی ,جاسوئیچ مموری ,شکلات حافظه ,مموری شکلات ,مموری کارت شکلاتی ,مموری کارد به شکل انسان ,فلش مموری به شکل انسان ,عجیبترین فلشها ,جالبترین فلشها ,سورناسافت ,سرگرمی ,تفرحی ,فان ,حال ,سرگرمی از نوع ایرانی ,


نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ سه شنبه 17 / 3 / 1390


نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ سه شنبه 17 / 3 / 1390