close
چت روم
وبلاگ نویسی
نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ دو شنبه 16 / 3 / 1390

۱. هدف و صبر: اول هدفتان را از وبلاگنویسی مشخص کنید،کسی که همین‌طوری تفننی وبلاگنویسی کند و هدفی نداشته باشد، بعد از مدتی خسته و دلسرد می‌شود. ضمناً باید صبر داشته باشید.هیچ وبلاگنویس پربازدید و موفقی از شکم مادرش پربازدید نبوده، هدف و صبر بوده که آنها را به چنین موفقیتی رسانده.

۲. استفاده بیش از حد از کدهای جاوا: لابد گذرتان به این وبلاگهایی افتاده که در حین ورود اسمتان را می‌پرسد، بعد شجره‌نامه‌تان را طلب می‌کند و آخر سر برایتان بوس می‌فرستد و ورود شما را به کلبه‌ی درویشیشان خوش‌آمد می‌گوید و …! بعد که هفت‌خان رستم را رد می‌کنید، یهو آهنگ خودکشی از محسن چاووشی با کیفیتی در حد گرامافون‌های دوران قاجار پخش می‌شود. هفت هشت تا تیر و کمان هم به سمت مونیتور شلیک می‌شوند. سوراخ‌سمبه‌های وبلاگ را هم که نگاهی بیندازید حتماً چند تا قلب شکسته‌ی خونین مالین پیدا می‌کنید. اگر وبلاگ شما چنین شمایلی دارد باید بدانید نود درصد خوانندگان در همان لحظه‌ی اول آن ضربدر قرمز رنگ را می‌زنند و دیگر به صد متری وبلاگ شما هم نزدیک نمی‌شوند.

بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب . . .
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 219
برچسب : 7 راهكار برای نوشتن و داشتن وبلاگ حرفه ای ,7 راهكار ,وبلاگ حرفه ای ,نوشتن و داشتن وبلاگ حرفه ای ,آموزش وبلاگ نویسی ,آموزش وبلاگ نویسی حرفه ای ,چگونه میتوان یک وبلاگ نویس شد؟ ,ترفندهای وبلاگ نویسی ,چگونه میتوان یک وبلاگ نویس حرفه ای شد؟ ,چطور می توان یک وبلاگ نویس حرفه ای شد؟ ,چگونه می توان یک وبلاگ پر بازدید داشت ,؟ ,چطور می توان یک وبلاگ حرفه ای داشت؟ ,چگونه می توان یک وبسایت جذاب داشت؟ ,روشهای بالا بردن آمار بازدید وبلاگ ,راه های بالا بردن آمار بازدید وبلاگ ,وبلاگ ,وبلاگنویس ,وبلاگ نویس ,روش های ساختن یک وبلاگ حرفه ای ,روشهای ساختن یک وبلاگ پر بازدید ,