close
چت روم
مطالب علمی و دانستنی
نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ سه شنبه 17 / 3 / 1390

محققان به منظور معرفی هزاران باکتریی که در بدن انسانها زندگی می کنند تصاویری از این موجودات را در بدن انسانها شبیه سازی کرده اند.

به گزارش مهر، با برخی از باکتری هایی که بیش از 90 درصد از سلولهای زنده بدنتان را اشغال کرده اند، آشنا شوید. بدن انسان زیستگاه چندین تریلیون شکل از حیات است، از E.coli های رشته مانند که با استفاده از دمهای سه شاخه خود در میان روده های انسان به این سو و آن سو می روند گرفته تا باکتری سالمونلا که در مسمومیت غذایی بسیار شهرت دارند، اما بدون وارد آوردن آسیب در پوست انسان زندگی می کنند از جمله این شکلهای مختلف حیاتی هستند.

بدن انسان

بقیه+عکس در ادامه مطلب...

ادامه مطلب . . .
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 400
برچسب : موجوداتی که در بدن زندگی می‌کنند (+ عکس) ,عکس ,سرگرمی از نوع ایرانی ,سرگرمی ,تفریح ,حال ,وبسایت سرگرمی از نوع ایرانی ,sv'vld ,jtvdp ,thk ,فان ,فاننی ,thkkd ,sv'vld hc k ,u hdvhkd ,عکس از باکتری ,عکسهای باکتری ,عکسی از باکتری ,عکسی از باکتریها ,عکس از باکتریها ,عکسهای باکتریها ,میکروبها ,میکروب ,عکس میکروب ,عکسی از میکروبها ,عکسهای میکروب ,viruses ,viruses pics ,viruses pictures ,viruses img ,viruses images ,about viruses ,درباره ی ویروسها ,چه باکتریهایی در بدن ما زندگی میکنند؟ ,چه موجوداتی در بدن ما زندگی میکنند؟ ,عکس از موجودات زنده ,عکس از موجودات زنده عجیب ,عکس از موجودات درونی ,عکس از موجودات درون بردن ما ,عکس از موجودات درون بدن انسان ,عکسهای موجود زنده در داخل بدن انسا ,تصاویر باکتریها ,تصویر ,تصاویر ,تصاویر باکتریایی که در بدن ما زندگی میکنند ,