close
چت روم
نویسه‌گردان فارسی گوگل و بهنویس
نوشته شده توسط Sorena Ghandiar در تاريخ شنبه 21 / 3 / 1390

استفاده از خط پینگلیش یا فینگلیش بین فارسی‌زبانان بسیار رایج است. این موضوع زمانی که یک ایمیل طولانی به پینگلیش دریافت می‌کنید، دردسرساز است. نویسه‌گردان گوگل این مشکل را حل می‌کند. متن مورد نظر را به سایت بدهید تا کلمه‌ها را با حروف فارسی تحویل بگیرید.

یک سایت ایرانی هم خدمات مشابهی ارائه می‌دهد. بهنویس یک مزیت نسبت به نویسه‌گردان گوگل دارد و آن این است که کل متن را می‌توانید یک جا به سایت بدهید و کل متن فارسی را تحویل بگیرید اما نویسه‌گردان گوگل این کار را کلمه به کلمه انجام می‌دهد. این خدمات هر از گاهی ممکن است املای اشتباه کلمه‌ها را به شما بدهد که امکان تصحیح آن وجود دارد.

امکان استفاده از بهنویس در یاهومسنجر، جی‌میل و فیس‌بوک هم چند وقت است که فراهم شده است. در ضمن می‌توانید این نرم‌افزار را روی کامپیوتر خودتان دانلود و از آن استفاده کنید.

www.behnevis.com

ادامه مطلب . . .
امتياز : | نظر شما :
تعداد بازديد : 497
برچسب : نویسه‌گردان فارسی گوگل و بهنویس ,behnevis ,entertainment of type of iranian ,سرگرمی از نوع ایرانی ,به ,نویس ,بهنویس ,به نویس ,نرم افزار بهنویس ,نرم افزار به نویس ,نویسه ,گردان ,فارسی ,گوگل ,نویسهگردان ,نویسه گردان ,نویسه فارسی ,نویسه گردان فارسی ,نویسه گردان گوگل ,نویسه گردان بهنویس ,چت روم ,چت ,روم ,چت روم سورناسافت ,سرگرمی ,تفریح ,